Biz Kimiz

Limousine Plus Luxury Car Service, 2008 yılında çalışmalarına başlamıştır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyması kısa sürede sektörün öncü kuruluşlarından olmasını sağlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini geliştiren şirketimiz araç filosu ve sürücüleri operasyonel olarak rakiplerinden farklı olarak vip ve kurumsal taşıma sektöründe sürdürülebilir kaliteyi kendine ilke edinmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Limousine Plus, gerek operasyonel gerekse araçların takibinin yapılmasında hizmet kalitesini sürekli güncellemektedir.

İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum illerinde lüks sürücülü araç kiralama havalimani transfer ,limuzin kiralama hizmeti verdiğimiz gibi devlet protokolü makam aracı kiralama, özel yat ve tekne, özel helikopter, özel jet, özel güvenlik ve profesyonel tur rehberi gibi hizmetlerde de keyifli ve güven dolu seyahatler için hizmet vermekteyiz.Ülkemizi ziyaret eden bir çok devlet başkanı,bakan,üst düzey devlet görevlisine dünyaca ünlü bir çok yerli yabancı üst düzey kişilere gururla güvenle hizmet vermiştir.

Nasıl işliyor

Misyonumuz

Şehrimize gelen misafiri evimize gelen bir misafir gibi görüp buna göre değerlerimizin ve ülkemizin tanıtımına bir damlada olsa katkı sunabilmek için bir gönüllü turizm elçisi gibi hizmet vermek şirketimizin geçmişten bu güne kadar kendisine misyon edindiği bir sorumluluktur.

Limousine Plus olarak müşterilerimizin memnuniyeti esasına dayanan eksiksiz hizmet anlayışımız ile birlikte “sizlere ve misafirlerinize” hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Limousine Plus, her zaman dakik ve saygılı hizmet anlayışıyla Türkiye’ye gelen ya dal dışına türkiye çıkış yapan yolculara günün 24 saati – haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunuyor.İş, kişisel veya kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri her zaman en uygun fiyata LimousinePlus’da bulabilirsiniz.