İstanbul Havalimanı Özel Transfer

Özel Havalimanı Transfer

Uçuşunuza 1 saat kala iptal veya erteleme olanağı.

Her şey dahil fiyatlandırma

Rezervasyondan önce onaylanan her şey ücrete dahil.

Rota-Hedef Esnekliği

1 saat öncesine kadar ücretsiz olarak değiştirin veya iptal edin.

Havalimanı Transfer hizmetlerinden bilgi almak için bizi arayın

+90 850 224 29 01

Özel Transfer Servisi!

Özel Istanbul Havalimanı Transfer Hizmeti , düşük maliyetli, sabit tarifeli havaalanı transferleri, havaalanı özel taksi hizmeti, özel havaalanı transferleri. Biz istanbulda Yeni İstanbul Havalimanı ve Sabihagökçen Havalimanı, Havalimanı özel servisi, şehir turları iş gezileri düzenleyen Coşar Turizm Ajansıyız.

Yıllar içerisinde deneyimli, profesyonel ve istanbul yerel eğitimli sürücülerle güvenli ve yeni araçlarmızla hizmet sunan her türlü araç ihtiyacına hitab eden aynı zamanda istanbul Havaalanı transferinde uzmanlaştık.
İster iş ister eğlence için seyahat ediyor olun, İstanbul’daki Özel Transferler olarak size seyahatinizin en stresli ve konforlu kısmını sunuyoruz.

Başka ne sağlıyoruz?

İstanbul özel Transfer hizmeti, İstanbul’da yerleşik bir rezervasyon şirketi olan Cosar Turism Ltd Tursab üyesidir. Firmamız 2010 yılında kurulmuştur.
Büyük bir titizlikle ve her zamandan beri her türlü müşterilerine uzman hizmetler sunarak gelişmektedir. Otel Konaklama ve Şehir Transfer Hizmetleri.
Ekibimiz her zaman profesyonel ve en iyi hizmeti vermeyi taahhüt eder!
Etkinlik planlamacısı, İstanbul’daki ve tüm Türkiye’deki etkinliğiniz için tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaya hazır.
Karayolu taşımacılığı gereklilikleri hakkında gerekli bilgileri vermemizi sağlayan kullanımı kolay web araçları sunuyoruz. Bu bilgiyi sizin için plan ve bütçe seçeneklerine dönüştüreceğiz.

Türkiye’de ulaşım:

Her türlü araç ve gemiyle unutulmaz turlar sunarak yolculukları ve turları konusunda uzmanız…
Gala yemekleri, Düğünler, Doğum günleri ve her türlü Taraf gibi özel günler için çiftler, aileler, iş grupları, arkadaş grupları ve dahası!
Şu anda ne yaptığımızı biliyorsunuz – seyahat ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak için buradayız, baştan sona tüm hizmetleri sunuyoruz: İstanbul Havaalanı Transferi, oteller, özel rehberler, sürücüler ve daha fazlası. WhatsApp, Telefon, E-posta veya web sitesi rezervasyon veya site formları aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ofisler, tüm kurumsal ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için haftanın 7 günü, yılın 365 günü, günün 24 saati açıktır. Özel etkinlikleriniz veya partiniz için klasik ve konforlu bir sedandan araçlardan Limoisinelere ve VIP Tipinde ultra lüks Mercedes Vito’larımız veya Mercedes VIP Sprinter Minibüslerimize kadar birçok farklı araç seçeneğinden birini seçebilirsiniz.

VIP veya İstanbul Özel Transfer Hizmetleri Havalimanı Transferine Genel Bakış.

İstanbul’a varırken SAW Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı’ndan (IST) merkezi konumdaki şehir otelinize özel transferle lüks ve güvenliğin tadını çıkarın. Karşılama hizmeti ayrıca istanbulun her yerinden gerçekleşir örneğin istanbul limanlarıdan da transfer yapılabilir. Her gün, her gün transferler mevcuttur ( Tatil karşılamaları ve transferleri dahildir.).

Kurumsal Olarak nasıl bir hizmet veriyoruz.

İstanbul’da konaklamanıza, İstanbul SAW Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezindeki otelinize özel ve endişesiz bir havalimanı transferi ile başlayın.

İstanbul Özel Transfer hizmeti, şoförlü icra araçları, taksiler ve VIP Havaalanı veya limuzinler ile İstanbul Havaalanı’ndan ve kruvaziyer limanlarından merkezi konumdaki İstanbul otellerine sorunsuz ulaşım sağlar. Şehir otellerinden havalimanlarına ve kruvaziyer limanlarına da ters yönde transferler yapılıyor.

Taksiler ve pazarlık fiyatları aramak için zaman ve çaba harcamanıza gerek yok. Site Rezervasyonunda önceden transferiniz size gönül rahatlığı verecektir.

Günün herhangi bir saatinde, haftanın herhangi bir gününde İstanbul havalimanı veya gemi terminali taşımacılığı için ön rezervasyon yapabilirsiniz. Gümrük alanının dışında türkçe ve İngilizce konuşan bir temsilci tarafından karşılanacak ve merkezi konumdaki İstanbul otelinize rahatça sürüleceksiniz.

Neler Dahil?

havalimani özel transfer servisi

Havaalanı Transferi yapabilirsiniz Tek yönlü veya iade transferi (isteğe bağlı olarak rezerve edilir), bu siparişi havale kredi kartı ile ödeyebilir veya sürücüye doğrudan herhangi bir para birimi için ödeme yapabilirsiniz (bu sizin seçiminiz).
İstanbul Havalimanı Transfer Buluşması noktasında bulunan havaalanı kontrol personelimiz / isimlerinizin üzerinde bulunan rezervasyon rezervasyonu yapılan seçeneğe göre değişmektedir.

Transfer hizmetleri: Havaalanı Transfer SAW Sabiha veya Istanbul Havalimanı, İstanbul Otelinize veya özel adresinize transfer edilir.

Transfer hizmetleri: Havaalanı Transferi SAW Sabiha veya Istanbul Havalimanı, İstanbul Otel (ler) inize transfer ve iade (A’dan B’ye).

istanbul limanından şehir merkezine ve istanbul havaalanlarına transfer hizmeti.

Bunları Hatırla:

• İstanbul’un Taksim ve Eski Şehir bölgeleri (sultanahmet), şehir otel yerleri olarak kabul edilmektedir. Başka yerlerde kalıyorsanız, ek ücrete tabi olabilir. Lütfen ayrıntılar için yerel tur sağlayıcısına başvurun.
• Lütfen transferden önce aşağıdaki bilgileri sağlayın: Uçuş detayları, örn. varış saati ve uçuş numarası ile otelinizin veya özel adresinizin adı ve adresi.
• Old City’den havaalanına ulaşmak yaklaşık 30 dakika (trafiğe bağlı), ancak otelinizden erken ya da tercih ettiğiniz adreslerden ya da trafik yoksa Taksim’den havaalanına gitmek için 45 dakika sürer. Transferiniz için rezervasyon yaparken, trafik olasılığını göz önünde bulundurun.
• Gelen uçuşlar izlenecektir. Temsilcileriniz, uçuşunuzda gecikme olsa bile zamanında yanınızda olacak.

“İstanbul Yeni Havalimanı Transferi”, hem İstanbul Havaalanına hem de Sabiha Gökçen Havaalanına transfer hizmeti veriyor.
Sultanahmet, Taksim, Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Laleli, Beyazıt bölgesinde ve İstanbul’un diğer herhangi bir yerinde konaklama. Ayrıca, İstanbul’un herhangi bir yerindeki Karaköy ve Sali Pazari Kruvaziyer Limanlarından otelinize transfer hizmeti verilmektedir. Ayrıca, otel transferleri dışında, hizmetimizi fuar ve ulaşım için de kullanabilirsiniz. sergi merkezleri ve iş bölgeleri.

Aktarım servisi gün boyu çalışır. Transfer hizmeti size yardımcı olmak için 7/24 gece gündüz çalışmaktadır.

Meslektaşlarımız havaalanında her zaman kullanılabilir.
Bu yüzden, varış saatiniz ne olursa olsun, sizi her zaman isminizin üzerinde yazılı bir işaret ile karşılayabilir, valizinizi minibüse yükleyebilir ve sizi hiçbir yere bırakmadan, klimalı özel yepyeni minibüslerimizle doğrudan konaklamanıza aktarabiliriz. zamanını harcamak için.
Bu, özellikle ilk kez havalimanından otelinize seyahat etmenin en kolay, en konforlu ve rahat yoludur.

Taksi ile kıyaslandığında hizmetlerimizin en önemli yanı, hiçbir gizli maliyet olmaması ve her zaman sabit bir fiyatı olması. Ayrıca, iki havalimanı arasında transfer hizmetine ihtiyacınız varsa, İstanbul Havalimanı Transferi sizin için en iyi fiyat ve hizmet kalitesi ile yapabilir.

Aşırı şarj eden ziyaretçiler için ünlü taksi şoförleri ile aralarında doğrudan ulaşım olmadığı göz önüne alındığında, bu sizin için en uygun seçenek olacaktır. Bir grup olarak geliyorsanız veya herhangi bir puan arasında transfer servisine ihtiyacınız varsa, lütfen grubunuz için en uygun fiyatları almak için doğrudan ofisimizle iletişime geçin.