Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Hizmetlerimiz;

Kurumsal Lüks Taşımacılık ( özel transfer hizmeti ) hizmetlerimiz, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel ulaşım hizmetidir.
Bu hizmet kapsamında, kurumsal müşterilerimizin “ iş ” ile ilgili olarak her türlü organizasyon, buluşma, toplantı ve etkinlik için ulaşım hizmeti vermekteyiz.
Bu hizmetlere istanbul taşımacılık firmaları olarak bizden sorunsuz ulaşabiliriz.

Firmalar için özel toplantı, eğlence organizasyonu, yemek buluşması, iş toplantısı ve daha pek çok iş etkinlikleri için zamanında ve güvenli bir ulaşımın ne derece önemli olduğunun farkındayız.
Firmamızı tercih eden müşteri profilleri arasında kurumsal müşterilerimizin ayrıca bir önemi bulunmaktadır.
Bu önem doğrultusunda kurumsal transfer hizmetlerimizde araçlarımızın öncelikle hijyenik, teknik, güvenlik ve genel bakımlarının eksiksiz olduğundan emin olabilirsiniz.

Hizmet kalitemizi en iyi bir şekilde ifade etmemize neden olan araçlarımızın tümünün VIP ve tam donanımlı olmasına önem verdiğimiz gibi firma bünyemizdeki personellerimizin de, kurumsal müşterilerimizin ulaşım hizmeti taleplerini en iyi bir şekilde anlayan, yöneten ve düzenleyen, ilgili ve güler yüzlü personeller olmasını sağlamaktayız.
Bu sayede firmanız ile ilgili gerçekleştirilecek olan her türlü organizasyon için ulaşabileceğiniz firmamız, sizlere eksiksiz, zamanında, güvenilir ve konforlu bir ulaşım hizmeti sağlayacaktır.

Söz konusu; kurumsal müşterilerimiz ve iş etkinlikleri olduğunda, firmamız “zamanlama” konusunda daha da dikkatli olmaktadır.
Nitekim iş dünyasında pek çok yöneticinin başarısının temelinde iyi zamanlama, zamanlamayı iyi ayarlamak ve başarılı zaman yönetimi kavramlarının olduğunun farkındayız.

Firmamız iş organizasyonları için sizlere kurumsal tam VIP hizmeti vermektedir. Bizlere ulaşmak ve transfer hizmeti talebinde bulunmak oldukça kolaydır.
Bunun için hizmet telefon numaralarımızdan bizlere telefon etmek yoluyla ulaşabileceğiniz gibi yine hizmet telefon numaramız ile bizlere direl arayarak veya WhatsApp ile de ulaşabilirsiniz.
Web sitemiz üzerinden de online olarak transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.
Bu sadece bir kaç dakikanızı alacak bir işlem olup, bu işlem sonrasında sizlere kısa bir süre içerisinde tarafımızca geri dönüş yapılacaktır.

Leave a Comment