Havalimanı Transfer Hizmetleri

Kurumsal VIP Kiralama

Şöförlü VIP araç Kiralama

VIP Hostesli araç kiralama

İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum illerinde lüks sürücülü araç kiralama havalimani transfer, limuzin kiralama hizmeti verdiğimiz gibi devlet protokolü makam aracı kiralama, özel yat ve tekne, özel helikopter, özel jet, özel güvenlik ve profesyonel tur rehberi gibi hizmetlerde de keyifli ve güven dolu seyahatler için hizmet vermekteyiz. Ülkemizi ziyaret eden bir çok devlet başkanı,bakan,üst düzey devlet görevlisine dünyaca ünlü bir çok yerli yabancı üst düzey kişilere gururla güvenle hizmet vermiştir.

Ülkemize gelen her yabancıyı evimize gelen bir misafir gibi görüp buna göre değerlerimizin ve ülkemizin tanıtımına bir damlada olsa katkı sunabilmek için bir gönüllü turizm elçisi gibi hizmet vermek şirketimizin geçmişten bu güne kadar kendisine misyon edindiği bir sorumluluktur.

Limousine Plus olarak müşterilerimizin memnuniyeti esasına dayanan eksiksiz hizmet anlayışımız ile birlikte “sizlere ve misafirlerinize” hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Yeni İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı transferi için firmamız sizleri istediğiniz noktadan alır ve havalimanına tam vaktinde tam zamanında ulaştırır. Shuttle hizmeti olarak da adlandırılan havaalanı transfer hizmetimiz geniş araç filosu ve deneyimli sürücüleriyle gerçekleştirilir.

Antalya’daki yaz tatiliniz için otele gidiş ve dönüş için en çok tercih edilen bir transferdir. Uçaktan inip otele ulaşmak için araç kullanmadan, araç tahsisi yapabilirsiniz. Tatilinize daha dinç ve enerjik başlamınızı sağlıyoruz. Aynı şekilde tatiliniz bittiğinde de sizlerin yorgunluğunu alıp havalimanına ulaşmanızı sağlıyoruz.
Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul’daki trafikten kurtularak sizleri otelinize evinize ve gitmek istediğiniz noktaya ulaştırırız. Havalanı transferi için rezervasyon bölümüzü ziyaret ediniz.

Transfer için aklınıza takılan sorunlar için yapıcı çözümleri üretmekteyiz. İletişim sayfamızdaki formu kullanarak aklınıza takılanları sorabilir ve rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.